Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

 

 

 

 

OFERTY KRAJOWE - JASTRZĘBIA GÓRA

               

  

  

   

  

  

  

  

  

  

   

   

MŁODZIEŻOWY OBÓZ LETNI

Odchudzająco-Kondycyjny

Dom Wczasowy „ZEW MORZA

Polska, Jastrzębia Góra

Wiek uczestników: 10-17 lat


Obóz odchudzająco-kondycyjny w Jastrzębiej Górze - LATO 2010
 
Jastrzębia Góra

usytuowana jest na wysokim, klifowym brzegu Bałtyku i otoczona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Oferuje czystą morską wodę, piękne piaszczyste plaże, w pobliżu lasy sosnowe i orzeźwiające powietrze przesycone jodem. Stanowi dobrą bazę dla wycieczek pieszych do Rozewia, Lisiego Jaru, Władysławowa czy Karwi. Walory przyrodnicze, mnóstwo sezonowych atrakcji na miejscu, bliskość Mierzei Helskiej, Trójmiasta oraz Łeby pozwalają na realizację bardzo atrakcyjnego wypoczynku.
 
ZAKWATEROWANIE:

Dom Wczasowy „ZEW MORZA” położony 200 m od plaży, w centrum Jastrzębiej Góry. Pokoje typu studio (2+3)os. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i TV SAT.
 
Na terenie ośrodka: nowo otwarte Centrum SPA & WELLNESS:
• Basen kryty
• Jacuzzi
• Sauna sucha i sauna parowa
• Fitness studio z salą ćwiczeń i siłownią
• Solarium
 
Oprócz tego Ośrodek jest wyposażony w:
• Boiska do piłki nożnej, koszykowej i plażowej
• Plac zabaw
• Wypożyczalnię rowerów
• Bilard, dart
• Wiatę na ognisko i grilla
 
KADRA

sprawdzeni wychowawcy (większość po AWF z uprawnieniami do prowadzenia zajęć fitness), opieka lekarska i pielęgniarska, ratownik podczas kąpieli w morzu i na basenie.

WYŻYWIENIE

5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka, ułożona jest przez dietetyka z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia głodu.
 
PROGRAM:


Przed południem - zajęcia na świeżym powietrzu:

* spacery plażą i pieszymi ścieżkami spacerowymi do Karwi, Rozewia, Chłapowa i Władysławowa. Zwiedzanie latarni morskiej w Rozewiu, Lisiego Jaru i wąwozów w Chłapowie, Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie, Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie.
* wejście na Plac Zabaw Elintex w Jastrzębie Górze. Jest tu szereg atrakcji. Starsi mogą poskakać na Euro Bungy, lub spróbować swoich sił w dosiadaniu byka, młodsi poskakać na trampolinie, pojeździć kolejką, popływać łódkami
* 2 wycieczki rowerowe
* plażowanie i kąpiele w morzu pod okiem ratownika
* wycieczka autokarowa na Hel. W programie m.in. wizyta w fokarium, zwiedzanie Juraty i Jastarni
* rejs kutrem rybackim po morzu. W programie zwiedzanie kutra (messa, kubryk, sterówka, górny i dolny pokład), nauka sterowania pod okiem doświadczonego szypra, zapoznanie się z urządzeniami nawigacyjnymi (radar, echosonda, GPS, autopilot, kompas), pokaz łowienia ryb
* wycieczka do Strusiej Farmy w Kniewie: zwiedzanie farmy, na której oprócz strusi są także kózki, króliki, emu i koń Kacperek, quiz z nagrodami, zabawy na placu zabaw, przejażdżka bryczką konną po farmie
* wycieczka na Kaszuby – do Skansenu w Szymbarku, gdzie zobaczymy najdłuższą deskę świata (wpisaną do księgi rekordów Guinessa), dom, który stoi na głowie a wejście do niego powoduje zaburzenie zmysłu równowagi, bunkier partyzantki kaszubskiej z efektami dźwiękowymi i świetlnymi, sprowadzony z Syberii Dom Sybiraka oraz pociąg, jakim transportowano polskich zesłańców na Syberię. Zdobędziemy też najwyższy szczyt Kaszub – Wieżycę (328 m n.p.m). Na szczycie wejdziemy na wieżę widokową o wysokości 35 metrów, z której rozciąga się widok na piękną panoramę Kaszub.
* wycieczka do Parku liniowego we Władysławowie (fakultatywna, wstęp dodatkowo płatny). Park linowy to rozpięte pomiędzy drzewami na różnych wysokościach liny, drabinki, mostki, platformy, tyrolki, itp. Pomiędzy poszczególnymi elementami parku urządzone są trasy przejść o różnym stopniu trudności, pozwalającym na dobranie ich stosownie do kondycji i umiejętności osób korzystających z tej formy rekreacji. Park posiada certyfikaty bezpieczeństwa PZA - Polskiego Związku Alpinizmu i FIAA - Międzynarodowej Federacji Towarzystw Alpinistycznych.
 

TRASY PARKU:
o Pirat dla dzieci i młodzieży, 12 przeszkód, długość trasy 120 m
o Bosman dla dzieci większych i dorosłych, 15 przeszkód, długość trasy 170m
o Neptun dla młodzieży i dorosłych (powyżej 150cm wzrostu), 19 przeszkód, długość trasy 240m http://www.tarzanpark.pl/ 
 
Po obiedzie:

- zajęcia odchudzająco-kondycyjne - minimum 3 godziny dziennie
o na sali gimnastycznej (zajęcia fitness),
o gry zespołowe na boiskach,
o codzienna gimnastyka w wodzie na basenie krytym,
o Nordic Walking

Po kolacji:

* dyskoteki,
* gry i zabawy, konkursy, występy, wieczór kabaretowy,
* ognisko,
* zawody sportowe,
* turnieje, quizy i zabawy integracyjne, wybory Miss i Mister’a obozu, konkurs
* rzeźby w piasku
* rozmowy na temat prawidłowego i zdrowego odżywianie i zasad odchudzania

UWAGA:

Realizacja wszystkich opisanych powyżej wycieczek jest możliwa jedynie w przypadku dobrej pogody panującej nieprzerwanie podczas całego turnusu. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania niektórych wycieczek w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, uniemożliwiających ich odbycie. W takim przypadku w zamian będą prowadzone dodatkowe zajęcia kondycyjne oraz gry i zabawy w ośrodku.
  

 TERMIN TURNUSU:

 Wiek uczestników

 Cena turnusu

(bez dojazdu)

 03/04.07-16/17.07.2010

(sob/niedz.-pt./sob., 14 dni, 12 nocl.)

 10-17 lat (45 miejsc)

 1660 zł


ZNIŻKI:

• dla stałych klientów: drugi wyjazd na obóz Amituru – zniżka 50 zł, trzeci i następny – zniżka 100 zł;
• dla rodzeństwa – zniżka 50 zł/osobę;
• za wczesną rezerwację – przy wpłacie zaliczki do 15.02.2010 dodatkowa zniżka 50 zł
Zaliczka – 500 zł, dopłata na min. 30 dni przed turnusem
 
CENA ZAWIERA:

noclegi, wyżywienie (od obiadu w dniu przyjazdu do kolacji w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę), opiekę pedagogiczną i medyczną, opiekę ratownika podczas kąpieli w morzu i basenie, wykwalifikowanych instruktorów WF podczas zajęć na basenie i na Sali gimnastycznej, przejazdy autokarem podczas wycieczek, bilety wstępu do Skansenu w Szymbarku, na latarnię morską w Rozewiu, na rejs kutrem rybackim, do fokarium, do Strusiej Farmy, na wieżę widokową na Wieżycy, żeton na 1 atrakcję (do wyboru) na Placu zabaw Elintex, wypożyczenie rowerów i kijów do Nordic Walking, ubezpieczenie NNW T.U.Allianz na kwotę 5000 zł. Warunki ubezpieczenia w dziale „Do pobrania”.

ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ:

- WYCIECZKA FAKULTATYWNA (dla chętnych) do Parku Linowego we Władysławowie (cena, w zależności od trudności i długości wybranej trasy – od 16 do 30 zł)
- ewentualne dodatkowe żetony na atrakcje na placu zabaw Elintex: Trampolina, Basen Chiński, Łódki Indiańskie, Zjeżdżalnia, Euro Bungy, Cymbergaje, Byk-Rodeo (cena od 4 zł do 8 zł za żeton)

DOJAZD:

zorganizowany, pociągami pod opieką wychowawców, dodatkowo płatny – w tabelce koszt dojazdu z kuszetką w 2 strony. Niższy koszt dojazdu na miejscach siedzących będzie znany gdy PKP ustali w których pociągach będzie można rezerwować miejsca kolonijne. Dojazd realizowany pociągami nocnymi TLK do Władysławowa a stamtąd autobusem. Katowice i Opole – dojazd z przesiadką we Wrocławiu.Wyjazd wieczorem 3 lipca. Na miejscu dzieci będą 4 lipca rano. Wyjazd 16 lipca wieczorem po kolacji nocnym pociągiem TLK, powrót do miast wyjazdowych rano 17 lipca. Zamówienia na kuszetki przyjmujemy nie później niż do 1 czerwca.
 

tam

Z miejscowości

powrót

Cena dojazdu w 2 strony

Środek lokomocji

Godz. odjazdu

Godz. przyjazdu

Środek lokomocji

TLK 35502 (kuszetka)

18:00

Kraków

10:00

TLK 53502 (kuszetka)

195 zł

TLK 35502 (kuszetka)

19:36

Kielce

08:18

TLK 53502 (kuszetka)

185 zł

TLK 35502 (kuszetka)

21:00

Radom

06:43

TLK 53502 (kuszetka)

180 zł

TLK 35502 (kuszetka)

22:55

Warszawa

04:30

TLK 53502 (kuszetka)

170 zł

TLK 35502 (kuszetka)

02:13

Toruń

00:36

TLK 53502 (kuszetka)

160 zł

TLK 35502 (kuszetka)

03:28

Bydgoszcz

23:20

TLK 53502 (kuszetka)

150 zł

TLK 36101+TLK 65511 (kuszetka)

19:30

Katowice

08:50

TLK 56510 (kuszetka)+TLK 63100

200 zł

TLK 36101+TLK 65511 (kuszetka)

21:18

Opole

07:06

TLK 56510 (kuszetka)+TLK 63100

200 zł

TLK 65511 (kuszetka)

00:12

Wrocław

05:50

TLK 56510 (kuszetka)

185 zł

TLK 65511 (kuszetka)

01:39

Leszno

04:22

TLK 56510 (kuszetka)

180 zł

TLK 65511 (kuszetka)

03:00

Poznań

03:15

TLK 56510 (kuszetka)

180 zł

 
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i powrotu wraz z numerem wagonu i miejsca oraz nazwiskiem i telefonem osoby konwojującej dzieci będą przykazywane Rodzicom na około 7 dni przed imprezą.

 
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany rodzaju transportu i godzin wyjazdu z poszczególnych miejscowości po uprzednim powiadomieniu, jak również zmian kosztów dojazdu w przypadku podwyżek cen biletów PKP.

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ:

wygodne buty, klapki na basen, strój kąpielowy, czepek, dres, strój gimnastyczny i buty na salę gimnastyczną, ważną legitymację szkolną.

PRZEWIDYWANE EFEKTY:

zależeć będą od waszej determinacji. Jeśli będziecie aktywnie uczestniczyć w zajęciach i nie podjadać to możecie liczyć na utratę około 3-4 kg (rekordziści nawet po 6-7 kg). Równocześnie w znaczący sposób poprawi się Wasza kondycja fizyczna. Te 2 czynniki dadzą Wam napęd do dalszego chudnięcia podczas wakacji.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved